Hasło:
E-mail:
?
  Aktualności  

II Szkolenie jeździeckie z Justyną Rucińską

II Szkolenie jeździeckie z Justyną Rucińską

2020-05-19

II szkolenie 29-30 sierpień 2020 - kameralna ilość osób powoduje, że szkolenie p.Justyny można uznać za indywidualne. Dobrze się będzie czuć u nas osoba początkująca i zaawansowana w pracy z koniem.

Lista uczestników z koniem - wszystkie miejsca zarezerwowane  ( max 8 koni )

Mirka, Karolina, Natalia S, Gosia, Artur, Zosia, Patrycja, Iwona 

Koszt szkolenia ( 2 dni, 6h dziennie) - 400 zł

Wynajem konia z naszej stajni ( 2 dni )  - 100 zł

Wynajem boksu - 1 dzień - 40 zł 

Nocleg - 1 doba - 70 zł / 1 osoba

Śniadanie 25 zł, Obiadokolacja 35 zł

Lista słuchaczy jest nieograniczona - 100 zł  (2 dni)

Prosimy o wpłatę zaliczki 200 zł - uczestnik z koniemi i 50 zł zaliczki - słuchacz na nr konta : 18 1050 1764 1000 0091 0857 6860 z dopisem 'szkolenia z Justyną'

 

I szkolenie 21-22 kwietnia 2018 zorganizowaliśmy w naszej stajni spotkanie z Justyną Rucińską  "Naturalne szkolenie jeźdzca i konia" www.szkoleniekoni.com

 

 

Na szkoleniu była maksymalna ilość uczestników z koniem - 8 oraz 6 słuchaczy. 4 konie były z naszej stajni (Datura, Eevee, Oksana i Zatina) oraz 4 przyjezdne ( Ferro, Jakobin J, Rodos i Czarodziejka).

  

W sumie 14 osób trenowało swoje umiejętności w kameralnej atmosferze. Podobało się indywidualne podejście trenera do wszystkich uczestników. Na placu treningowym mieliśmy 8  par pracujących w dwóch grupach po 4 w różnym czasie i różnym stopniu zaawansowania. Każdy skupiał się nad "czymś SWOIM" i decydował czy pracuje z ziemi czy z siodła.

 

 

 

  

Słuchacze mieli okazje chłonąć, obserwować i dopasowywać się do poziomu swoich umiejętności. Dyskusje były merytoryczne, a pytania szczegółowe nie zostawały bez odpowiedzi.Teoria i praktyka pokryła się w 100%. Polecamy być najpierw słuchaczem, a potem uczestnikiem z koniem na szkoleniu u Justyny.

 

  

 

 

Oprócz pracy z ziemi i siodła mieliśmy okazję zobaczyć pracę z koniem, który nie chce wchodzić do przyczepy. Obserwowaliśmy zachowanie i opory konia oraz reakcje Justyny, która go uczyła oraz tłumaczyła jego sposób myślenia i pomagała przełamywać opory. Przewidywała i miała plan na reakcje. Otoczenie było mało komfortowe bo przy ruchliwej drodze po ktrej co chwile jezdziły albo samochody albo rowery. Szacun.

  

Serdeczne podziękowana dla energetycznej Stajni Kopytko za udostępnienie zdjęć.

 

Dziękujemy za nowe doświadczenie. Planujemy ponownie się spotkać. Kto chętny...?