Hasło:
E-mail:
?
  Aktualności  

Szkolenie jeździeckie z Justyną Rucińską

Szkolenie jeździeckie z Justyną Rucińską

2018-04-21

21-22 kwietnia 2018 zorganizowaliśmy w naszej stajni spotkanie z Justyną Rucińską  "Naturalne szkolenie jeźdzca i konia" www.szkoleniekoni.com

 

 

Na szkoleniu była maksymalna ilość uczestników z koniem - 8 oraz 6 słuchaczy. 4 konie były z naszej stajni (Datura, Eevee, Oksana i Zatina) oraz 4 przyjezdne ( Ferro, Jakobin J, Rodos i Czarodziejka).

  

W sumie 14 osób trenowało swoje umiejętności w kameralnej atmosferze. Podobało się indywidualne podejście trenera do wszystkich uczestników. Na placu treningowym mieliśmy 8  par pracujących w dwóch grupach po 4 w różnym czasie i różnym stopniu zaawansowania. Każdy skupiał się nad "czymś SWOIM" i decydował czy pracuje z ziemi czy z siodła.

 

 

 

  

Słuchacze mieli okazje chłonąć, obserwować i dopasowywać się do poziomu swoich umiejętności. Dyskusje były merytoryczne, a pytania szczegółowe nie zostawały bez odpowiedzi.Teoria i praktyka pokryła się w 100%. Polecamy być najpierw słuchaczem, a potem uczestnikiem z koniem na szkoleniu u Justyny.

 

  

 

 

Oprócz pracy z ziemi i siodła mieliśmy okazję zobaczyć pracę z koniem, który nie chce wchodzić do przyczepy. Obserwowaliśmy zachowanie i opory konia oraz reakcje Justyny, która go uczyła oraz tłumaczyła jego sposób myślenia i pomagała przełamywać opory. Przewidywała i miała plan na reakcje. Otoczenie było mało komfortowe bo przy ruchliwej drodze po ktrej co chwile jezdziły albo samochody albo rowery. Szacun.

  

Serdeczne podziękowana dla energetycznej Stajni Kopytko za udostępnienie zdjęć.

 

Dziękujemy za nowe doświadczenie. Planujemy za rok się spotkać. Kto chętny? Pod koniec 2018 będziemy szukać terminu na 2019 :)