Hasło:
E-mail:
?
  Aktualności  

Sprzedaż i hodowla koni

Sprzedaż i hodowla koni

2020-05-17

Obecnie posiadamy 10 koni i niektóre z nich są na sprzedaż. Naszą pasją jest hodowla koni sportowych i rekreacyjnych. Wychowujemy i trenujemy nasze rumaki do poziomu bezpiecznej jazdy w teren, skoki LL-L oraz ujeżdżenie L. Wszystkie nasze dorosłe konie chodzą w tereny systematycznie oraz przebywaja cały dzień na pastwisku.

Wiecej informacji Iwona 501 343 903 lub stajnia@estancjamezowo.pl

Źrebaki urodzone w Estancji 

Nasza duma:

2019.06 - sukcesem jest wyhodowanie Caffalla (Zoya) od Zatina po Castino, która na przeglądzie Związku Westfalskiego  została premiowanym źrebakiem (najlepszy źrebak przeglądu)

2019.06 - sukcesem jest wyhodowanie Schakkata (Lorca) od Laguna po Schenkenberg, która na przeglądzie Związku Westfalskiego otrzymała bardzo dobrą ocenę jako przyszłościowy koń sportowy. 

2019.06 - Zatina i Laguna zostały wpisanie do Związku Westfalskiego jako klacze hodowlane. Zatina została klaczą premiowaną. Klacze zostały docenione poprzez ocenę ich źrebaków.

2019.11 - Omena zajęła 1 miejsce na zawodach ujeżdzeniowych Sopot Hipodrom L2 

2018.09 -  sukcesem jest wyhodowanie Ollywooda (Olek) po Omena od Showdancer, który zdobył 8 miejsce na 20 ogierków na przeglądzie źrebaków w Stadninie koni Rzeczna organizowanym przez Polski Związek Hodowców Koni PZHK. Nasz Olek zachwycił całą publiczność lecz sędzia w komentarzu dodał, że my hodowcy zaryzykowaliśmy łącząc geny skoczka i ujeżdżeniowego ogiera i tylko to plasuje go na dalszej pozycji w rankingu. Wg wszystkich była to najlepsza decyzja patrząc na budowę i ruch naszego Ollywooda. Warto ryzykować. Dziękujemy stacji nasienia Gestut Bonhomme za pomoc w doborze.