Hasło:
E-mail:
?
  GALERIA  

Ferie 2016 II turnus

1 dzień - zapoznawczy między uczestniczkami. Poznawanie koni i siebie oraz sztuka malowania. Tym razem bez szablonu wyrażanie swoich uczuć do rumaków, jeździectwa i otoczenia. Nasza galeria powiększyła się o 9 dzieł sztuki. Warto zobaczyć jakie piękne.

2 dzień - konno na maneżu, filmowo w pensjonacie i ciekawość co Kasia przygotowała w środę. W stajennym boksie u Laguny i Wandy szalały nożyczki. Ogony do lata odrosną :) Karolina i Ania maja szczęście bo mogły siedzieć dzisiaj u koni aż do wieczora. Efekt - to wieczorne zaplatanie.

3 dzień - śnieżno maneżowo, piękny spacer oraz lekcja lonżowania

4 dzień - słonecznie jeszcze w śniegu, piękne warkocze i ciekawe sploty na końskich grzywach i ogonach, bransoletki i inne końskie ozdoby

5 dzień - wszystkie buzie amazonek usmiechnięte bo jazda w terenie była z galopem. Każdy jeździec przez 4 dni pracował doczekać się tego momentu. Niezapomniana chwila dla osób które miały okazje galopować pierwszy raz. Dzisiaj było poetycko - 8 wierszy powstało w ciągu 3 godzin. Potem film w kinie i pożegnanie. Czekamy na wszystkich przez cały rok na codzienne jazdy.